TOP
0
Winkelwagen
U heeft geen artikelen
in uw winkelwagentje.
Maak kennis met ons verkoopteam


• • •  Nieuwkoop Europe  |  Benelux  • • •

Marcel Terlouw
Teamleider sales

marcel@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (131)

Geralda Stenzen
Key account manager

geralda@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (147)

Jos Timmers
Key account manager

jos@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (288)

Joanna Bukowska
Junior account manager

joanna@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (272)





• • •  Nieuwkoop Europe  |  Duitsland, Oostenrijk & Zwitserland  • • •

Marc Bakker
Teamleider sales

marc@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (212)

Jan Duister
Key account manager

jand@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (258)

Henk Quirijns
Key account manager

henkq@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (244)

Theo Nederstigt
Key account manager

theo@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (137)

Pieter van Saase
Junior account manager

pieter@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (155)

Priscilla Roskam
Verkoopassistent

priscilla@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (113)





• • •  Nieuwkoop Europe  |  Groot-Brittannië, Denemarken & Spanje  • • •

Jan Breedijk
Teamleider sales

janb@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (115)

Kevin van Dijk
Key account manager

kevin@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (274)

Belquis Rodríguez
Key account manager

belquis@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (279)

Maaike de Wildt - Koopstra
Junior account manager

maaike@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (291)

Kirsten Coevert
Verkoopassistent

kirsten@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (131)





• • •  Nieuwkoop Europe  |  Scandinavië, Oost-Europa, Italië & Word wide  • • •

Jan Pieter Melis
Teamleider sales

janpieter@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (130)

Emerson Lek
Key account manager

emerson@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (222)

Elena Rijkhof-Galitsyna
Key account manager

elena@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (278)

Floor Schamp
Key account manager

floor@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (278)





• • •  Nieuwkoop France  • • •

Catherine Philippe
Directrice France

catherine@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Damien Blancher
Key account manager

damien@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Héléna Oliveira
Key account manager

helena@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Ilian Morvilliers
Key account manager

ilian@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Lieve de Groot
Key account manager

lieve@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Agnes Qualengbe Bisse
Key account manager

agnes@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Jonathan Ribeiro
Key account manager

jonathan@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344





• • •  Nieuwkoop Green Centre  |  Cash & Carry  • • •

Arno Ellens
Filiaal manager

arno@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600

Irma Warmerdam
Verkoopmedewerker

irma@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600

Jeroen Homan
Verkoopmedewerker

jeroen@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600

Marjolein Smit
Verkoopassistent

+31 (0)297 340 600

Marcel van Tol
Verkoopassistent

+31 (0)297 340 600

Melanie de Groot
Verkoopassistent

+31 (0)297 340 600





• • •  Nieuwkoop Pyramide  |  Cash & Carry  • • •

André Kuijpers
Filiaal manager

pyramide@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)174 632 660

Rene van Heelsbergen
Verkoopmedewerker

pyramide@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)174 632 660

Hans Diekeman
Verkoopmedewerker

pyramide@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)174 632 660



Ons verkoopteam
Het verkoopteam van Nieuwkoop Europe bestaat uit gemotiveerde, enthousiaste en vakbekwame mensen waarbij deskundigheid, flexibiliteit en persoonlijke betrokkenheid hoog in het vaandel staan.

Het is een enthousiast team met aandacht voor huidige en nieuwe klanten. Maar ook met creatieve ideeën en oplossingen voor alle branches en soorten organisaties.

Onze verkopers denken graag met u mee. Samen zorgen ze voor de beste aanbiedingen en oplossingen.