TOP
0
Winkelwagen
U heeft geen artikelen
in uw winkelwagentje.
Maak kennis met ons verkoopteam

• • • Nieuwkoop Europe • • •

Marcel Terlouw
Teamleider sales
Benelux

marcel@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (131)

Geralda Stenzen
Key account manager
Nederland & Duitsland

geralda@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (147)

Jos Timmers
Key account manager
Benelux

jos@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (288)


Marc Bakker
Teamleider sales
Duitstalige landen & World Wide

marc@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (212)

Jan Duister
Key account manager
Duitstalige landen, Oost-Europa
& Retail

jand@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (258)

Henk Quirijns
Key account manager
Duitstalige landen

henkq@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (244)

Theo Nederstigt
Key account manager
Duitstalige landen

theo@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (137)

Pieter van Saase
Junior account manager


pieter@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (155)


Jan Breedijk
Teamleider sales
Scandinavië & Special Projects


janb@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (115)

Kevin van Dijk
Key account manager
Groot-Brittannië

kevin@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (274)

Christhy Molenaar
Verkoopassistent


christhy@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (113)

Belquis Rodríguez
Key account manager
Zuid-Europa & Groot-Brittannië

belquis@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (279)

Maaike de Wildt - Koopstra
Junior account manager


maaike@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (291)


Jan Pieter Melis
Teamleider sales
Midden-Oosten & Oost-Europa


janpieter@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (130)

Joanna Bukowska
Junior account manager


joanna@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600

Emerson Lek
Key account manager
Franstalige landen

emerson@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (222)

Floor Schamp
Key account manager
Oost-Europa & Scandinavië

floor@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 363 163 (278)





• • • Nieuwkoop France • • •

Catherine Philippe
Directrice
Nieuwkoop France

catherine@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Damien Blancher
Key account manager
Frankrijk

damien@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Héléna Oliveira
Key account manager
Frankrijk

helena@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Ilian Morvilliers
Key account manager
Frankrijk

ilian@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344

Lieve de Groot
Key account manager
Frankrijk

lieve@nieuwkoop-europe.com
+33 (0)130 760 344





• • • Nieuwkoop Green Centre • • •

Arno Ellens
Filiaal manager
Cash & Carry

arno@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600

Irma Warmerdam
Verkoopmedewerker
Cash & Carry

irma@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600

Jaap van den Akerboom
Verkoopmedewerker
Cash & Carry

jaap@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600

Jeroen Homan
Verkoopmedewerker
Cash & Carry

jeroen@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600

Marcel van Tol
Verkoopmedewerker
Cash & Carry

marcelvantol@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)297 340 600





• • • Nieuwkoop Pyramide • • •

André Kuijpers
Filiaal manager
Cash & Carry

pyramide@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)174 632 660

Rene van Heelsbergen
Verkoopmedewerker
Cash & Carry

pyramide@nieuwkoop-europe.com
+31 (0)174 632 660


Ons verkoopteam
Het verkoopteam van Nieuwkoop Europe bestaat uit gemotiveerde, enthousiaste en vakbekwame mensen waarbij deskundigheid, flexibiliteit en persoonlijke betrokkenheid hoog in het vaandel staan.

Het is een enthousiast team met aandacht voor huidige en nieuwe klanten. Maar ook met creatieve ideeën en oplossingen voor alle branches en soorten organisaties.

Onze verkopers denken graag met u mee. Samen zorgen ze voor de beste aanbiedingen en oplossingen.