Podocarpus macrophyllus
Product number : 4POMABU33Specifications
| Product number | 4POMABU33 |
| Height | 180 cm |
| Width | 80 cm |
| Potsize | 34/31 cm |
| Substrate | Soilculture |
| Cites-Listed | no |
| Fyto-Listed | no |
| Location | partial shade |
| Country of origin | MY - Malaysia |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| Quantity per Danish trolley | 6 |
Podocarpus macrophyllus
- Height:
- 180
- Width:
- 80
- Potsize:
- 34/31