Podocarpus macrophyllus (120-130)
Product number : 4POMASS00Specifications
| Product number | 4POMASS00 |
| Height | 125 cm |
| Width | 90 cm |
| Potsize | 30/28 cm |
| Substrate | Soilculture |
| Cites-Listed | no |
| Fyto-Listed | no |
| Location | shade |
| Country of origin | MY - Malaysia |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| Quantity per Danish trolley | 8 |
Podocarpus macrophyllus (120-130)
- Height:
- 125
- Width:
- 90
- Potsize:
- 30/28