
Adianthum
Bush
8EE420627
| Artikelcode | 8EE419117 |
| Bestelgrootte | 24 |
| Hoogte | 58 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Gewicht | 0,03 kg |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8714344255270 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 1440 |