
Peach blossom
Cream/Light Pink
8EE416046
| Artikelcode | 8EE419800 |
| Bestelgrootte | 12 |
| Hoogte | 85 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Gewicht | 0,065 kg |
| Bloem kleur | Roze |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8714344263121 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 480 |