
Adianthum
Spray Bundle Green
8EE419117
| Artikelcode | 8EE420627 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 55 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Gewicht | 0,168 kg |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8714344271430 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 1728 |