
Apple Blossom
Pink
8EE419800
| Artikelcode | 8EE423917 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 100 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8714344307931 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 288 |