
Dieffenbachia
Bush
8EE431140
| Artikelcode | 8EE425142 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 135 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Gewicht | 0,106 kg |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8714344320633 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 288 |