
Maple Fruit
Tak Cream
8EEG74073
| Artikelcode | 8EEG74001 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 110 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Gewicht | 0,2 kg |
| Bloem kleur | Meerkleurig |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8714344166002 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 432 |