
Bouganvillea
Tak Fuchsia
8FW1568FU
| Artikelcode | 8FW1568PK |
| Bestelgrootte | 12 |
| Hoogte | 83 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Gewicht | 0,128 kg |
| Bloem kleur | Roze |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | BE - België |
| EAN/GTIN | 8718233294425 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 300 |