
Birch
Tak
8FW1593N
| Artikelcode | 8FW1625N |
| Bestelgrootte | 24 |
| Hoogte | 60 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | BE - België |
| EAN/GTIN | 8718233099228 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 1440 |