
Decowood
Schors Berk Wit
6DECL4157
| Artikelcode | 6DEC17700 |
| Bestelgrootte | 5 |
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 24 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Land van oorsprong | NL - Nederland |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8718233495693 |
| Statistieknummer | 6049091 |
| Statistieknummer UK | 604909100 |