
Cultuurpot
600 ltr.
6CPO12068
| Artikelcode | 6CPO11068 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 68 cm |
| Diameter | 110 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Land van oorsprong | IT - Italië |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8718233035028 |
| Statistieknummer | 39264000 |
| Statistieknummer UK | 3926400090 |
| Aantal per pallet | 30 |