
Cultuurpot
Elegance Antraciet
6CPOGEL38
| Artikelcode | 6DHMPH011 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 27 cm |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 3,5 cm |
| Gewicht | 0,04 kg |
| Land van oorsprong | NL - Nederland |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8711338811061 |
| Statistieknummer | 39269097 |
| Statistieknummer UK | 3926909790 |