
Parel Bodemverhoger
Parel 43
6MXAZDP20
| Artikelcode | 6OTOLIWHR |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 5,5 cm |
| Opening | 6 cm |
| Gewicht | 0,84 kg |
| Land van oorsprong | BE - België |
| Land van herkomst | BE - België |
| EAN/GTIN | 5400000073618 |
| Statistieknummer | 39264000 |
| Statistieknummer UK | 3926400090 |