
Rosemary
Bush (UV)
8EE433998
| Artikelcode | 8EE418654 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 33 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Gewicht | 0,029 kg |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8714344249057 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |