
Cherry Blossom
Cream
8EE428341
| Artikelcode | 8EE426215 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 120 cm |
| Breedte | 28 cm |
| Gewicht | 0,296 kg |
| Land van oorsprong | CN - China |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8714344331363 |
| Statistieknummer | 67029000 |
| Statistieknummer UK | 6702900000 |
| Aantal per pallet | 216 |