
Mosschilderij
Nova Frame Anthracite-concrete 30% Bol- en 70% platmos
CMSS01032
| Artikelcode | CMSS01043 |
| Bestelgrootte | 1 |
| Hoogte | 5 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Gewicht | 2,56 kg |
| Land van oorsprong | NL - Nederland |
| Land van herkomst | NL - Nederland |
| EAN/GTIN | 8718233427731 |
| Statistieknummer | 44201900 |
| Statistieknummer UK | 4420190000 |