
Vase Rough Groove Cut
Smoke
6VASRGC10
| Produktnummer | 6DKK00826 |
| Bestellgrösse | 1 |
| Höhe | 37 cm |
| Durchmesser | 33 cm |
| Gewicht | 2,76 kg |
| Ursprungsland | CN - Volksrepublik China |
| Herkunftsland | NL - Niederlande |
| EAN/GTIN | 8719347241695 |
| HS-Code | 69139010 |
| HS-Code UK | 6913901090 |