Kalanchoë blossfeldiana mix 6/tray
Produktnummer : 4KABMBP15Spezifikationen
| Produktnummer | 4KABMBP15 |
| Höhe | 23 cm |
| Breite | 17 cm |
| Topfgröße | 15/14 cm |
| Substrat | Erdkultur |
| Cites pflichtig | nein |
| Phyto pflichtig | nein |
| Standort | Schatten |
| Ursprungsland | NL - Niederlande |
| Herkunftsland | NL - Niederlande |
| Menge pro CC | 168 |
Kalanchoë blossfeldiana mix 6/tray
- Höhe:
- 23
- Breite:
- 17
- Topfgröße:
- 15/14