Side Panel for MiscaWall
Product number : 6MSWA804LSpecificationsDocumentation
| Product number | 6MSWA804L |
| Sales order size | 1 |
| Height | 65 cm |
| Width | 12 cm |
| Weight | 2 kg |
| Country of origin | NL - Netherlands |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8718233601025 |
| HS Code | 73269098 |
| HS Code UK | 7326909890 |
Side Panel for MiscaWall
RAL 7016 Matte 65×12 Left
- Height:
- 65
- Width:
- 12