
Grigio
New Egg Pot Antique White
6DLIAW361
| Product number | 6ALAA5508 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 40 cm |
| Length | 55 cm |
| Width | 30 cm |
| Weight | 4 kg |
| Material | Synthetic |
| Finish | Polished |
| Structure | Other |
| Location | indoor |
| Country of origin | NL - Netherlands |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8718233609359 |
| HS Code | 39264000 |
| HS Code UK | 3926400090 |