
Decowood
Bark Birch White
6DECL4157
| Product number | 6DEC17700 |
| Sales order size | 5 |
| Length | 70 cm |
| Width | 24 cm |
| Weight | 1 kg |
| Country of origin | NL - Netherlands |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8718233495693 |
| HS Code | 6049091 |
| HS Code UK | 604909100 |