
Decowood
Manzanita brown
6DECDT033
| Product number | 6DECDT410 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 100 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Weight | 4 kg |
| Country of origin | US - United States of America |
| Country of provenance | US - United States of America |
| EAN/GTIN | 8718233143563 |
| HS Code | 6049091 |
| HS Code UK | 604909100 |