
Vase Rough Groove Cut
Smoke
6VASRGC10
| Product number | 6DKK00826 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 37 cm |
| Diameter | 33 cm |
| Weight | 2.76 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8719347241695 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |