
Benthe
Vase Pearl Glow
6GLZ71554
| Product number | 6DKK11850 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 44 cm |
| Diameter | 27 cm |
| Weight | 2 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8719347256279 |
| HS Code | 69139010 |
| HS Code UK | 6913901090 |