
Roza
Vase Mermaid
6PTR75323
| Product number | 6GLZ71550 |
| Sales order size | 4 |
| Height | 15 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Depth | 13 cm |
| Opening | 12 cm |
| Weight | 0.998 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355944100 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 216 |