
Sev
Bottle Oyster Pearl
6GLZ70727
| Product number | 6GLZ71552 |
| Sales order size | 2 |
| Height | 26 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Depth | 24 cm |
| Opening | 14 cm |
| Weight | 2.24 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355944131 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 54 |