
Macy
Vase Soft Jade
6GLZ72632
| Product number | 6GLZ71554 |
| Sales order size | 2 |
| Height | 47 cm |
| Diameter | 35 cm |
| Depth | 45 cm |
| Opening | 4 cm |
| Weight | 4.695 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355944155 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 24 |