
Asha
Vase Sunset
6GLZ73886
| Product number | 6GLZ73890 |
| Sales order size | 6 |
| Height | 20 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Depth | 18 cm |
| Opening | 7 cm |
| Weight | 1.454 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355997403 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 192 |