
Asha
Vase Sunset
6GLZ73887
| Product number | 6GLZ73891 |
| Sales order size | 2 |
| Height | 24 cm |
| Diameter | 17 cm |
| Depth | 22 cm |
| Opening | 9 cm |
| Weight | 2.108 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355997410 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 140 |