
Asha
Vase Sunset
6GLZ73888
| Product number | 6GLZ73892 |
| Sales order size | 2 |
| Height | 26 cm |
| Diameter | 19 cm |
| Depth | 24 cm |
| Opening | 7 cm |
| Weight | 2.018 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355997427 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 108 |