
Jess
Vase Marble Pink
6GLZ73936
| Product number | 6GLZ73921 |
| Sales order size | 4 |
| Height | 19 cm |
| Diameter | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Opening | 13 cm |
| Weight | 1.9 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355997151 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |