
Noelle
Vase Shiny Sepia
6GLZ73858
| Product number | 6GLZ76451 |
| Sales order size | 2 |
| Height | 27 cm |
| Diameter | 21 cm |
| Depth | 25 cm |
| Opening | 11 cm |
| Weight | 2.99 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355373160 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 98 |