
Lilly
Vase Lollipop
6GLZ75121
| Product number | 6GLZ76452 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 19 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Depth | 17 cm |
| Opening | 8 cm |
| Weight | 1.626 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355373177 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 300 |