
Vase Stripes Cut
Opal
6VASSTR13
| Product number | 6PTR72072 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 60 cm |
| Diameter | 35 cm |
| Depth | 58 cm |
| Opening | 28 cm |
| Weight | 3.415 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355002374 |
| HS Code | 83062900 |
| HS Code UK | 8306290000 |
| Quantity per pallet | 18 |