
Vase Rough Groove Cut
Smoke
6VASRGC04
| Product number | 6PTR72073 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 71 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Depth | 69 cm |
| Opening | 11 cm |
| Weight | 1.762 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355002442 |
| HS Code | 83062900 |
| HS Code UK | 8306290000 |
| Quantity per pallet | 48 |