
Designed By Lammie
Bottle Fresia Fresh
6PTR72081
| Product number | 6PTR72074 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 90 cm |
| Diameter | 18 cm |
| Depth | 88 cm |
| Opening | 14 cm |
| Weight | 2.78 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355002527 |
| HS Code | 83062900 |
| HS Code UK | 8306290000 |
| Quantity per pallet | 40 |