
Noelle
Vase Shiny Sepia
6GLZ73858
| Product number | 6PTR72077 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 24 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Depth | 22 cm |
| Opening | 14 cm |
| Weight | 0.988 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355002978 |
| HS Code | 83062900 |
| HS Code UK | 8306290000 |
| Quantity per pallet | 90 |