
Jess
Vase Marble White
6GLZ73922
| Product number | 6PTR73710 |
| Sales order size | 6 |
| Height | 20 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Depth | 18 cm |
| Opening | 6 cm |
| Weight | 0.798 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355994709 |
| HS Code | 69139093 |
| HS Code UK | 6913909390 |
| Quantity per pallet | 432 |