
Asha
Vase Sunset
6GLZ73888
| Product number | 6PTR73711 |
| Sales order size | 6 |
| Height | 27 cm |
| Diameter | 14 cm |
| Depth | 25 cm |
| Opening | 7 cm |
| Weight | 1.108 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355994716 |
| HS Code | 69139093 |
| HS Code UK | 6913909390 |
| Quantity per pallet | 336 |