
Meja
Vase Splashed Orange
6GLZ70788
| Product number | 6PTR75315 |
| Sales order size | 6 |
| Height | 15 cm |
| Diameter | 14 cm |
| Depth | 13 cm |
| Opening | 8 cm |
| Weight | 0.606 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355311568 |
| HS Code | 69131000 |
| HS Code UK | 6913100090 |
| Quantity per pallet | 720 |