
Jess
Vase Marble White
6GLZ73926
| Product number | 6PTR75316 |
| Sales order size | 6 |
| Height | 20 cm |
| Diameter | 17 cm |
| Depth | 18 cm |
| Opening | 10 cm |
| Weight | 0.874 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355311575 |
| HS Code | 69131000 |
| HS Code UK | 6913100090 |
| Quantity per pallet | 324 |