
Noelle
Vase Shiny Sepia
6GLZ73857
| Product number | 6PTR75317 |
| Sales order size | 2 |
| Height | 31 cm |
| Diameter | 19 cm |
| Depth | 29 cm |
| Opening | 9 cm |
| Weight | 1.61 kg |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355312763 |
| HS Code | 69131000 |
| HS Code UK | 6913100090 |
| Quantity per pallet | 144 |