
Vase Rough Groove Cut
Smoke
6VASRGC04
| Product number | 6PTR76104 |
| Sales order size | 4 |
| Height | 30 cm |
| Diameter | 21 cm |
| Depth | 28 cm |
| Weight | 2.75 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355394325 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 96 |