
Vase Rough Groove Cut
Smoke
6VASRGC04
| Product number | 6PTR76106 |
| Sales order size | 4 |
| Height | 24 cm |
| Diameter | 26 cm |
| Depth | 22 cm |
| Weight | 2.515 kg |
| Country of origin | IN - India |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8711355394349 |
| HS Code | 70139900 |
| HS Code UK | 7013990090 |
| Quantity per pallet | 84 |