
Terra Cotta
Saucer Grey
6TDBGS023
| Product number | 6TDBGS025 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 4 cm |
| Diameter | 26 cm |
| Depth | 3 cm |
| Opening | 23 cm |
| Weight | 1.04 kg |
| Country of origin | IT - Italy |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8718233435200 |
| HS Code | 69149000 |
| HS Code UK | 6914900090 |
| Quantity per pallet | 480 |