
Granite
Block XL Midnight Black
6FSTGB006
| Product number | 6BOSA0651 |
| Sales order size | 1 |
| Height | 65 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Opening | 54 cm |
| Weight | 16 kg |
| Material | Synthetic |
| Finish | Natural |
| Structure | Other |
| Location | indoor |
| Country of origin | NL - Netherlands |
| Country of provenance | NL - Netherlands |
| EAN/GTIN | 8718233609656 |
| HS Code | 39264000 |
| HS Code UK | 3926400090 |
| Quantity per pallet | 5 |