
Basic
Round Minipot Grey
6DMP1101D
| Product number | 6DMP1101W |
| Sales order size | 24 |
| Height | 7 cm |
| Diameter | 7 cm |
| Depth | 6 cm |
| Opening | 6 cm |
| Weight | 0.146 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Smooth |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443171787 |
| HS Code | 69139093 |
| HS Code UK | 6913909390 |
| Quantity per pallet | 3456 |