
Basic
Square Minipot Cream
6DMP1202C
| Product number | 6DMP1202W |
| Sales order size | 6 |
| Height | 11 cm |
| Length | 11 cm |
| Width | 11 cm |
| Depth | 10 cm |
| Opening | 10 cm |
| Weight | 0.646 kg |
| Material | Ceramics |
| Finish | Glazed |
| Structure | Smooth |
| Location | indoor |
| Country of origin | CN - China |
| Country of provenance | BE - Belgium |
| EAN/GTIN | 5414443172777 |
| HS Code | 69139093 |
| HS Code UK | 6913909390 |
| Quantity per pallet | 576 |